Годинник Emporio Armani AR7339, гарантія 24 місяці. Годинник Emporio Armani це світовий відомий бренд, в поєднанні красивого дизайну з якісним надійним механізмом. Годинники цього бренду підкреслюють стиль успішного, ділового чоловіка. Механізм та надійність цих часів на рівні з світовими швейцарськими брендами. По ціновій політиці годинник повністю відповідає ціна якість. Дизайн Emporio Armani приверне увагу ефектних та красивих дам.
| Виробник | Emporio armani |
| Тип механізму | Кварцові |
| Клас водонепроникності | WR50 (5 атм) |
| Матеріал браслета/ремінця | Натуральна шкіра |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Приналежність | Жіночі |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутник |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий, золотистий |
| Колір корпусу | Рожевий, золотистий |
| Колір циферблату | Рожевий, золотистий |
| Цифри | Римські |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Розмір | 24 мм |
| Рік | 2014 |
| Товщина корпусу | 7,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emporio Armani |
| Стать | Жіноча |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴



